NOVICE KDO JE KDO? REZULTATI POKROVITELJI PRAVILA

 Koledar tekem odprtega SLO-HRV-SRB pokala
 Ovčar Banja, Srbija, 4. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Bjelovar, Hrvaška, 18. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Podslemenski tunel, Zagreb, Hrvaška, 25. 11. 2017 Težavnost/Difficulty
 Domžale, Slovenija, 2. 12. 2017 Težavnost/Difficulty
VREMENSKI PODATKI
KREDARICA: V oblakih, rahlo sneži, -7°C
RATEČE (864 M): 2°C
Ledne razmere
REZULTATI - 2005
 Izberi tekmo 

2013
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2012
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2011
  Skupno - težavnost
    Ljubelj 
    Vipava 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2010
  Skupno - težavnost
    Ob Savi 
  Skupno - hitrost
    Mojstrana 
2009
  Skupno - težavnost
    Vipava 
    Ljubelj 
2008
  Skupno - težavnost
    Znojile 
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Kötschach-Mauthen 
    Mojstrana 1 
    Mojstrana 2 
2007
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
2006
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mežica 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Logarska dolina 
    Mojstrana 
2005
  Skupno - težavnost
    Češnjica 
    Mojstrana 
    Ruše 
  Skupno - hitrost
    Mežica 
    Mojstrana 
    Ruše 
2004
  Skupno - težavnost
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Solčava 
    Mojstrana 
    Mojstrana 
2003
  Skupno - težavnost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 
  Skupno - hitrost
    Ruše 
    Solčava 
    Mojstrana 


Moški: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Premrl Klemen AO Tržič, ŠDLPMM65100100265
2. Marenče Anže AO Kranj808080240
3. Hostnik Primož AO Tržič556565185
4. Guček Vili AO Trbovlje515543149
5. Jeromel Peter AK Slovenj Gradec383455127
6. Šumnik Nikolaj AO TAM314051122
7. Vukotič Matevž ŠDLPMM434328114
8. Anderle Aljaž AO Tržič10000100
9. Kozjek Pavle AO Ljubljana Matica34234097
10. Bečan Jure ŠDLPMM0474794
11. Hvalc Grega PK Rogaška Slatina26372285
12. Kaker Marjan AK Rinka0513283
13. Novak Klemen ŠDLPMM24312681
14. Miklavčič Rado AO Ljubljana Matica22182464
15. Kos Staš ŠDLPMM0263763
16. Pečovnik Jernej AK Rinka0282048
17. Grmovšek Andrej AAO Kozjak Maribor470047
18. Turudič Goran AO Litija380038
19. Šter Nejc AO Kranj003232
20. Kresal Grega AO Ljubljana Matica280028
21. Jazbec Janez ŠDLPMM023023
22. Javoršek Janez ŠDLPMM020020
23. Pikon Andrej AO Bohinj016016
 
Ženske: SKUPNI REZULTATI - težavnost, 2005
Mesto  Priimek in ime Klub, odsek T1 T2 T3 Točke
1. Pečjak Jasna AO Domžale6510080245
2. Davidova Nastja AO Ljubljana Matica800100180
3. Davidova Anja AO Ljubljana Matica55065120
4. Grmovšek Tanja AAO Kozjak Maribor10000100
5. Arnuš Petra AAO Kozjak Maribor005555

Designed & maintained by Bran©o